Pakalpojumā pieejama saimniecisko darbību statistiskā klasifikācija NACE 2. redakcija (NACE). Datu meklētājā pēc NACE koda vai koda apraksta fragmenta ir iespēja meklēt ierakstus. Atbilstoši izvēlētajam NACES kodam, saitē "Uzņēmumi" pieejams uzņēmumu, kuriem Lursoft datu bāzē pieejama informācija par reģistrēto NACES kodu, saraksts. Sarakstā tiek rādīti uzņēmumam aktuālajā gadā reģistrētie NACE dati. Saitē "NACE atbilstošais SIC kods" tiek parādīts SIC kods, kas ir atbilstošs NACE kodam.

81 | Būvniecības un ainavu arhitektu pakalpojumi

Apraksts
Šajā nodaļā ietilpst vairāki tehniskā personāla atbalsta pakalpojumi, kā arī to nodrošināšana klienta telpās, visu veidu ēku iekštelpu un fasāžu tīrīšana, rūpniecisko iekārtu tīrīšana, vilcienu, autobusu, lidmašīnu u.c. transportlīdzekļu tīrīšana, autocisternu un tankkuģu iekšpuses tīrīšana, ēku, kuģu, vilcienu u.c. objektu dezinficēšana un kaitēkļu iznīcināšana tajos, pudeļu tīrīšana, ielu slaucīšana, sniega un ledus tīrīšana, ainavu kopšanas un uzturēšanas pakalpojumi un šo pakalpojumu sniegšana, vienlaikus projektējot ainavu plānus un/vai celiņu, atbalsta sienu, segumu, žogu, dīķu un līdzīgu konstrukciju būvniecību (t.i., uzstādīšanu).
81.1
Ēku uzturēšanas un ekspluatācijas darbības
Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi
81.2
Uzkopšanas darbības
Apraksts Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi
Šajā grupā ietilpst visu veidu ēku iekštelpu vispārēja tīrīšana, ēku fasāžu tīrīšana, ēku specializēta tīrīšana un citas specializētās tīrīšanas darbības, rūpniecisko iekārtu tīrīšana, autocisternu un tankkuģu iekšpuses tīrīšana, ēku un rūpniecisko iekārtu dezinficēšana un kaitēkļu iznīcināšana tajās, pudeļu tīrīšana, ielu slaucīšana, sniega un ledus tīrīšana.
Šajā grupā neietilpst;
– lauksaimniecības kaitēkļu apkarošana, sk. klasi 01.61;
– jaunu ēku tīrīšana uzreiz pēc uzcelšanas, sk. klasi 43.39;
– tīrīšana ar tvaiku, tīrīšana ar smilšu strūklu un tamlīdzīgas ēku fasāžu apstrādes darbības, sk. klasi 43.99;
– paklāju un grīdsegu tīrīšana ar šampūnu, drapējumu un aizkaru tīrīšana, sk. klasi 96.01.
81.3
Ainavu veidošanas un uzturēšanas darbības
Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi