Pakalpojumā pieejama saimniecisko darbību statistiskā klasifikācija NACE 2. redakcija (NACE). Datu meklētājā pēc NACE koda vai koda apraksta fragmenta ir iespēja meklēt ierakstus. Atbilstoši izvēlētajam NACES kodam, saitē "Uzņēmumi" pieejams uzņēmumu, kuriem Lursoft datu bāzē pieejama informācija par reģistrēto NACES kodu, saraksts. Sarakstā tiek rādīti uzņēmumam aktuālajā gadā reģistrētie NACE dati. Saitē "NACE atbilstošais SIC kods" tiek parādīts SIC kods, kas ir atbilstošs NACE kodam.

52 | Uzglabāšanas un transporta palīgdarbības

Apraksts
Šajā nodaļā ietilpst uzglabāšanas un transporta palīgdarbības, piemēram, transporta infrastruktūras (t.i., lidostu, ostu, tuneļu, tiltu u.c.) darbība, transporta aģentūru darbība un kravu apstrāde.
52.1
Uzglabāšana un noliktavu saimniecība
Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi
52.2
Transporta palīgdarbības
Apraksts Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi
Šī grupa ietver palīgdarbības, kas saistītas ar pasažieru vai kravu pārvadājumiem, piemēram, transporta infrastruktūras daļu ekspluatāciju vai darbības, kas saistītas ar kravu apstrādi uzreiz pirms pārvadājuma vai pēc tā, vai starp pārvadājuma posmiem. Tā ietver arī visu transportlīdzekļu ekspluatāciju un apkopi.