Pakalpojumā pieejama saimniecisko darbību statistiskā klasifikācija NACE 2. redakcija (NACE). Datu meklētājā pēc NACE koda vai koda apraksta fragmenta ir iespēja meklēt ierakstus. Atbilstoši izvēlētajam NACES kodam, saitē "Uzņēmumi" pieejams uzņēmumu, kuriem Lursoft datu bāzē pieejama informācija par reģistrēto NACES kodu, saraksts. Sarakstā tiek rādīti uzņēmumam aktuālajā gadā reģistrētie NACE dati. Saitē "NACE atbilstošais SIC kods" tiek parādīts SIC kods, kas ir atbilstošs NACE kodam.

24 | Metālu ražošana

Apraksts
Šī nodaļā ietver melno un krāsaino metālu kausēšanu un/vai rafinēšanu no rūdas, lietņa vai metāllūžņiem, izmantojot elektrometalurģiskas un citas metalurģiskā procesa metodes. Šeit klasificējama arī metāla sakausējumu un augstākā labuma sakausējumu ražošana, tīriem metāliem pievienojot citus ķīmiskos elementus. Šo procesu produkts, parasti stieņu formā, tiek izmantots velmēšanā, vilkšanā un presēšanā, lai veidotu plāksnes, loksnes, sloksnes, stieņus vai stieples, caurules un dobus profilus, un izkausētā formā, lai izgatavotu lējumus un citus metāla izstrādājumus. 
24.1
Čuguna, tērauda un dzelzs sakausējumu ražošana
Apraksts Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi
Šajā grupā ietilpst tādas darbības kā dzelzsrūdas tiešā pārstrāde, neapstrādāta čuguna ražošana kausētā vai cietā formā, čuguna pārveidošana par dzelzi, ferosakausējumu ražošana un tērauda izstrādājumu ražošana.
24.2
Tērauda cauruļu, dobu profilu un to savienojumu ražošana
Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi
24.3
Tērauda pirmapstrādes izstrādājumu ražošana
Apraksts Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi
Šajā grupā ietilpst citu izstrādājumu ražošana, veicot aukstu tērauda apstrādi.
24.4
Cēlmetālu un citu krāsaino metālu ražošana
Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi
24.5
Metālu liešana
Apraksts Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi
Šajā grupā ietilpst pusfabrikātu un dažādu lējumu ražošana liešanas procesā.
Šajā grupā neietilpst:
– gatavu lieto izstrādājumu ražošana:
• apkures katli un radiatori, sk. klasi 25.21;
• lieti mājsaimniecības priekšmeti, sk. klasi 25.99.