Pakalpojumā pieejama saimniecisko darbību statistiskā klasifikācija NACE 2. redakcija (NACE). Datu meklētājā pēc NACE koda vai koda apraksta fragmenta ir iespēja meklēt ierakstus. Atbilstoši izvēlētajam NACES kodam, saitē "Uzņēmumi" pieejams uzņēmumu, kuriem Lursoft datu bāzē pieejama informācija par reģistrēto NACES kodu, saraksts. Sarakstā tiek rādīti uzņēmumam aktuālajā gadā reģistrētie NACE dati. Saitē "NACE atbilstošais SIC kods" tiek parādīts SIC kods, kas ir atbilstošs NACE kodam.

59 | Kinofilmu, video filmu, televīzijas programmu un skaņu ierakstu producēšana

Apraksts
Šajā nodaļā ietilpst mākslas kinofilmu un citu veidu kinofilmu producēšana neatkarīgi no tā, vai tās ierakstītas uz filmas, video lentē vai diskā, tiešai demonstrēšanai kinoteātros vai pārraidīšanai televīzijā; palīgdarbības, piemēram, filmu montēšana, dublēšana u.c.; kinofilmu un video filmu izplatīšana, kā arī kinofilmu un video filmu demonstrēšana. Tā ietver arī kinofilmu vai video filmu izplatīšanas tiesību pārdošanu un pirkšanu.
Šajā nodaļā ietilpst arī skaņu ierakstīšana, t.i., oriģinālo skaņu ierakstu producēšana, to izdošana, reklamēšana un izplatīšana, mūzikas ierakstu izdošana, kā arī skaņu ierakstu producēšana studijā vai citviet.
59.1
Kinofilmu, video filmu un televīzijas programmu producēšana
Apraksts Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi
Šajā grupā ietilpst mākslas un citu veidu kinofilmu producēšana neatkarīgi no tā, vai tās ierakstītas uz filmas, video lentē, DVD diskā vai citos informācijas nesējos, ieskaitot digitālu izplatīšanu, tiešai demonstrēšanai kinoteātros vai pārraidīšanai televīzijā; palīgdarbības, piemēram, filmu montēšana, dublēšana u.c.; kinofilmu vai video filmu izplatīšana (video lentēs, DVD diskos u.c. nesējos) citām nozarēm, kā arī to demonstrēšana. Tā ietver arī kinofilmu vai video filmu izplatīšanas tiesību pirkšanu un pārdošanu.
59.2
Skaņu ierakstu producēšana
Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi