Pakalpojumā pieejama saimniecisko darbību statistiskā klasifikācija NACE 2. redakcija (NACE). Datu meklētājā pēc NACE koda vai koda apraksta fragmenta ir iespēja meklēt ierakstus. Atbilstoši izvēlētajam NACES kodam, saitē "Uzņēmumi" pieejams uzņēmumu, kuriem Lursoft datu bāzē pieejama informācija par reģistrēto NACES kodu, saraksts. Sarakstā tiek rādīti uzņēmumam aktuālajā gadā reģistrētie NACE dati. Saitē "NACE atbilstošais SIC kods" tiek parādīts SIC kods, kas ir atbilstošs NACE kodam.

13 | Tekstilizstrādājumu ražošana

Apraksts
Šajā nodaļā ietilpst tekstilšķiedru sagatavošana un vērpšana, kā arī auduma aušana, audumu un gatavo apģērbu apdare, gatavo tekstilizstrādājumu (piemēram, dvieļu, segu, grīdsegu, virvju u.c.), izņemot apģērbu, ražošana. Dabisko šķiedru audzēšana ir iekļauta 01.nodaļā, savukārt mākslīgo šķiedru ražošana ir ķīmisks process, kas klasificējams klasē 20.60. Apģērbu ražošana ir iekļauta 14 nodaļā.
13.1
Tekstilšķiedru sagatavošana un vērpšana
Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi
13.2
Tekstilmateriālu aušana
Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi
13.3
Tekstilmateriālu apdare
Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi
13.9
Pārējo tekstilizstrādājumu ražošana
Apraksts Latvijas uzņēmumi Igaunijas uzņēmumi
Šajā grupā ietilpst tekstilizstrādājumu, piemēram, gatavo tekstilizstrādājumu, paklāju un grīdsegu, auklu, šauri austu audumu, rotājumu u.c. izstrādājumu, izņemot apģērbus, ražošana.