Pakalpojumā pieejama saimniecisko darbību statistiskā klasifikācija NACE 2. redakcija (NACE). Datu meklētājā pēc NACE koda vai koda apraksta fragmenta ir iespēja meklēt ierakstus. Atbilstoši izvēlētajam NACES kodam, saitē "Uzņēmumi" pieejams uzņēmumu, kuriem Lursoft datu bāzē pieejama informācija par reģistrēto NACES kodu, saraksts. Sarakstā tiek rādīti uzņēmumam aktuālajā gadā reģistrētie NACE dati. Saitē "NACE atbilstošais SIC kods" tiek parādīts SIC kods, kas ir atbilstošs NACE kodam.

79 | Ceļojumu biroju, tūrisma operatoru rezervēšanas pakalpojumi un ar tiem saistīti pasākumi

Apraksts
Šajā nodaļā ietilpst ceļojumu biroju, kuri galvenokārt ir iesaistīti ceļojumu, braucienu, pārvadājumu un izmitināšanas pakalpojumu pārdošanā plašai sabiedrībai un tirdzniecības klientiem, darbība un ceļojumu organizēšanas un sagatavošanas pakalpojumi, kurus pārdod ar ceļojumu biroju starpniecību vai kurus tieši pārdod aģenti, piemēram, tūrisma operatori, un citi ar ceļojumiem saistīti pakalpojumi, ieskaitot rezervēšanas pakalpojumus. Šajā nodaļā ietilpst arī tūristu gidu pakalpojumi un ar tūrisma veicināšanu saistītas darbības.
79.1
Ceļojumu biroju un tūrisma operatoru pakalpojumi
Apraksts Uzņēmumi
Šajā grupā ietilpst ceļojumu biroju, kuri galvenokārt ir iesaistīti ceļojumu, braucienu, pārvadājumu un izmitināšanas pakalpojumu pārdošanā plašai sabiedrībai un tirdzniecības klientiem, darbība un ceļojumu organizēšanas un sagatavošanas pakalpojumi, kurus pārdod ar ceļojumu biroju starpniecību vai kurus tieši pārdod aģenti, piemēram, tūrisma operatori.
79.9
Citi rezervēšanas pakalpojumi un ar tiem saistītas darbības
Uzņēmumi