Nozares (NACE)

Meklēšana NACE aktuālajā redakcijā 2.0
Ierakstiet darbības veida nosaukuma fragmentu vai NACE kodu
Skatīt iepriekšējās redakcijas
Apraksts: ietver | neietver

47.1
Mazumtirdzniecība nespecializētajos veikalos
Šajā grupā ietilpst dažādu produkcijas veidu mazumtirdzniecība vienā un tajā pašā uzņēmumā (nespecializētajos veikalos), piemēram, tirgos vai lielveikalos.
47.4
Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu mazumtirdzniecība specializētajos veikalos
Šajā grupā ietilpst informācijas un sakaru tehnoloģijas (IST) iekārtu, piemēram, datoru, perifēro iekārtu, telekomunikāciju iekārtu un plaša patēriņa elektronikas, mazumtirdzniecība specializētajos veikalos.
47.5
Mājsaimniecības piederumu mazumtirdzniecība specializētajos veikalos
Šajā grupā ietilpst tādu mājsaimniecības piederumu mazumtirdzniecība specializētajos veikalos, kā tekstilizstrādājumi, metāla izstrādājumi, paklāji, elektroierīces vai mēbeles.
47.6
Kultūras preču un atpūtai paredzētu preču mazumtirdzniecība specializētajos veikalos
Šajā grupā ietilpst tādu kultūras un atpūtas preču mazumtirdzniecība specializētajos veikalos kā grāmatas, laikraksti, mūzikas un video ieraksti, sporta aprīkojums, spēles un rotaļlietas.
47.7
Citu preču mazumtirdzniecība specializētajos veikalos
Šajā grupā ietilpst īpašu izstrādājumu klāsta pārdošana specializētajos veikalos, kas nav ietverti citās šīs klasifikācijas daļās, piemēram, apģērbu, apavu un ādas izstrādājumu, farmaceitisko līdzekļu un medicīnas preču, rokas pulksteņu, suvenīru, tīrīšanas materiālu, ieroču, ziedu, mājdzīvnieku u.c. pārdošana. Tā ietver arī lietotu preču mazumtirdzniecību specializētajos veikalos.
47.8
Mazumtirdzniecība stendos un tirgos
Šajā grupā ietilpst jebkādu jaunu vai lietotu produktu mazumtirdzniecība tādās tirdzniecības vietās, kas nav veikali, parasti pārvietojamos kioskos uz koplietošanas ceļiem vai stacionāros tirgos.
47.9
Mazumtirdzniecība ārpus veikaliem, stendiem un tirgiem
Šajā grupā ietilpst mazumtirdzniecība pa pastu, internetā, iznēsājumtirdzniecība, mazumtirdzniecība tirdzniecības automātos u.c.

Uzņēmumu alfabētiskais saraksts