Pakalpojumā pieejama saimniecisko darbību statistiskā klasifikācija NACE 2. redakcija (NACE). Datu meklētājā pēc NACE koda vai koda apraksta fragmenta ir iespēja meklēt ierakstus. Atbilstoši izvēlētajam NACES kodam, saitē "Uzņēmumi" pieejams uzņēmumu, kuriem Lursoft datu bāzē pieejama informācija par reģistrēto NACES kodu, saraksts. Sarakstā tiek rādīti uzņēmumam aktuālajā gadā reģistrētie NACE dati. Saitē "NACE atbilstošais SIC kods" tiek parādīts SIC kods, kas ir atbilstošs NACE kodam.

26 | Datoru, elektronisko un optisko iekārtu ražošana

Apraksts
Šajā nodaļā ietilpst datoru, datoru perifēro iekārtu, sakaru iekārtu un tamlīdzīgu elektronisko iekārtu ražošana, kā arī šādu iekārtu daļu ražošana. Šajā nodaļā ietverto ražošanas procesu raksturīgā iezīme ir integrālo shēmu projektēšana un izmantošana, kā arī īpašu specializētu miniaturizācijas tehnoloģiju pielietošana.Šajā nodaļā ietilpst arī plaša patēriņa elektronikas, mēraparatūras, testēšanas un navigācijas iekārtu, apstarošanas, elektromedicīnisko un elektroterapijas iekārtu, optikas instrumentu un aprīkojuma ražošana, kā arī magnētisko un optisko nesēju ražošana.
26.1
Elektronisko komponentu un plašu ražošana
Uzņēmumi
26.2
Datoru un perifēro iekārtu ražošana
Uzņēmumi
26.3
Sakaru iekārtu ražošana
Uzņēmumi
26.4
Sadzīves elektronisko iekārtu ražošana
Uzņēmumi
26.5
Mērīšanas, pārbaudes, izmēģināšanas un navigācijas instrumentu un aparātu ražošana; pulksteņu ražošana
Apraksts Uzņēmumi
Šajā grupā ietilpst mērinstrumentu, testēšanas un navigācijas ierīču ražošana dažādiem rūpnieciskiem un nerūpnieciskiem mērķiem, ieskaitot laika mērīšanas ierīces, piemēram, rokas pulksteņus un citus pulksteņus, un ar tiem saistītas ierīces.
26.6
Apstarošanas, elektromedicīnisko un elektroterapijas iekārtu ražošana
Uzņēmumi
26.7
Optisko instrumentu un fotoaparatūras ražošana
Uzņēmumi
26.8
Magnētisko un optisko datu nesēju ražošana
Uzņēmumi