Latvija

Nozares (NACE)

Meklēšana NACE aktuālajā redakcijā 2.0
Ierakstiet darbības veida nosaukuma fragmentu vai NACE kodu
Skatīt iepriekšējās redakcijas
Apraksts: ietver | neietver

17
Papīra un papīra izstrādājumu ražošana
Šajā nodaļā ietilpst celulozes, papīra un pārstrādāta papīra izstrādājumu ražošana. Šo izstrādājumu ražošana parasti veido vertikāli saistītu rūpnieciskās ražošanas procesu sēriju – katra klasificējamā vienība bieži aptver vairāk nekā vienu darbību, tāpēc šie izstrādājumi ir apvienoti vienā grupā.
Galvenokārt tiek veiktas trīs darbības. Celulozes ražošana ietver celulozes šķiedru atdalīšanu no pārējās koksnes vai izlietotā papīra izšķīdināšanu un tipogrāfijas krāsas atdalīšanu, kā arī reaģentu sajaukšanu nelielā daudzumā, lai pastiprinātu šķiedru sasaisti. Papīra ražošanas procesā celuloze tiek izlieta uz kustīga stiepļu režģa, izveidojot nepārtrauktu klājumu. Papīra izstrādājumi tiek ražoti no papīra un citiem materiāliem pielietojot dažādu pārveidošanas tehnisku paņēmienu metodes.
Papīra izstrādājumi var būt apdrukāti (piemēram, tapetes, iesaiņojamais papīrs u.c.), ja vien informācijas iespiešana nav galvenais mērķis.
Celulozes, papīra un kartona ražošana ruļļos vai loksnēs ir klasificēta grupā 17.1, bet pārējās klases ietver papīra tālāko pārstrādi un papīra izstrādājumu ražošanu.
Izmantotie avoti: VID, gada pārskati un CSP.

Atrasti 144 uzņēmumi ar šo darbības veidu.        1 2 3 4 5 6 7 8

Atrasti 144 uzņēmumi ar šo darbības veidu.        1 2 3 4 5 6 7 8

Uzņēmumu alfabētiskais saraksts